Noteikumi

 1. LIETOŠANAS NOTEIKUMI
  1.1. PĀRDEVĒJS ir atbildīgs par EBIĻEŠU tirdzniecību.

  1.2. PIRCĒJS, izmantojot mājaslapu klusumafestivals.lv EBIĻEŠU iegādei apliecina, ka

  - neiebilst, ka viņa vai viņas norādītā kontaktinformācija tiek izmantota klusumafestivals.lv mājaslapas jaunumu un/vai paziņojumu nosūtīšanai;

  - viņš vai viņa ievēro un pilda klusumafestivals.lv mājaslapas noteikumus;

  - neizmanto EBIĻEŠU iegādei trešās personas maksājuma karti.

  1.3. PIRCĒJS labprātīgi sniedz ziņas par sevi, kuras ir nepieciešamas pirkuma veikšanai klusumafestivals.lv mājaslapā. PĀRDEVĒJS garantē sniegtās informācijas konfidencialitāti. Pirkuma veikšanai PIRCĒJA reģistrēšanās ir obligāta.

  1.4. Jebkāda klusumafestivals.lv mājaslapas tīmekļa lappuses, tās satura vai informācijas izmantošana pretlikumīgos nolūkos, arī pārdošanas un tālākpārdošanas, reklamēšanas vai citos komerciālos nolūkos ir aizliegta bez PĀRDEVĒJA rakstiskas piekrišanas.

  1.5. Pirkuma apmaksu iespējams veikt, izmantojot maksājuma karti (Visa, Visa Electron, Mastercard un Maestro).

  1.6.  Jebkuras nesaskaņas, kas rodas starp PIRCĒJU un PĀRDEVĒJU tiek risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.
 1. EBIĻEŠU IEGĀDES NOTEIKUMI
  2.1.PĀRDEVĒJS neuzņemas atbildību par pazaudētām vai bojātām EBIĻETĒM.

  2.2.Pasākuma atcelšanas, atlikšanas vai norises vietas maiņas gadījumā ar biļešu atpirkšanu un/vai kompensēšanu nodarbojas PASĀKUMA ORGANIZATORS, ja nav paziņots citādi, atgriežot samaksātu summu pilnā apmērā.

  2.3.PĀRDEVĒJS interneta veikalā  www.klusumafestivals.lv pārdot ieejas biļetes uz pasākumu tikai EBIĻETES veidā, kas ir PDF fails, kurš tiek nosūtīts uz PIRCĒJA norādīto e-pasta adresi. PIRCĒJS pats ir atbildīgs par EBIĻETES PDF faila izprintēšanu.

  2.4. PĀRDEVĒJS un PASĀKUMA ORGANIZATORS nav atbildīgs, vai EBIĻETES uzrādītāja persona ir arī EBIĻETI nopirkusī persona un neatbild par šajā gadījuma izraisītajiem zaudējumiem. PĀRDEVĒJS un PASĀKUMA ORGANIZATORS neuzņemas atbildību par EBIĻETES ļaunprātīgu pavairošanu. Pasākuma teritorijā tiks ielaists tikai viens apmeklētājs - pirmais EBIĻETES uzrādītājs.

  2.5. Nopirktās EBIĻETES atpakaļ nepieņem un nemaina, izņemot gadījumus kad pasākums tiek atcelts.

  2.6. Pasākuma teritorijā aizliegts veikt ar Organizatoru nesaskaņotas reklāmas vai mārketinga aktivitātes.

  2.7. Iegādājotie EBIĻETES , kam ir paredzēta atlaide,  pasākuma norises vietā jāuzrāda atlaides dokuments (apliecība, drauga karte u.c. konkrētajā atlaidē piemērotais dokuments). Bez šī dokumenta EBIĻETE nav derīga. Viena biļete ar atlaidi der vienai personai ar atlaidi piemērojošu dokumentu. Katram biļetes turētājam ir nepieciešams savs atlaides dokuments, neskatoties uz to, ka EBIĻETES pircējs ir bijis viens cilvēks.

  2.8. Aizliegts klusumafestivals.lv iegādātās biļetes izmantot reklāmas vai mārketinga kampaņās bez pasākuma organizatora rakstiskas atļaujas.

  2.9. PIRCĒJS ir atbildīgs par korektas e-pasta adreses ievadi, nepareizi ievadot e-pasta adresi pastāv risks, ka biļete nonāks cita cilvēka rokās vai tiks nosūtīta uz neeksistējošu e-pastu.

       2.9.1. PĀRDEVĒJS nav atbildīgs par automātisku ebiļetes nosūtīšanu uz nekorektu e-pasta adresi, kad tādu ir ievadījis PIRCĒJS. Pēc šāda gadījuma biļete nevar tikt anulēta. Jaunas biļetes vietā netiek sūtītas.

       2.9.2. PIRCĒJAM nav tiesības pieprasīt atmaksu par iegādātajām EBIĻETĒM, ja tās nav izmantojis un/vai nav saņēmis e-pastā. Visas PIRCĒJA iegādātās EBIĻETES ir iespējams apskatīt un uzrādīt no PIRCĒJA profila klusumafestivals.lv.

3.PIEGĀDES NOTEIKUMI
3.1. EBIĻETE ir PDF fails, kurš PIRCĒJAM tiek nosūtīts uz PIRCĒJA norādīto e-pasta adresi. PIRCĒJS ir atbildīgs par EBIĻETES PFD faila izprintēšanu. EBIĻETES PDF failu iespējams lejuplādēt arī no klusumafestivals.lv interneta mājaslapas.

4. ATTEIKUMA TIESĪBAS
4.1. PIRCĒJS nevar dabūt naudu atpakaļ par nopirktām EBIĻETĒM, izņemot gadījumus kad pasākums tiek atcelts.

4.1.1. Pasākumam atceļoties pircējiem tiks nosūtīta ziņa e-pasta un SMS formāta veidā, kā arī informācija tiks publicēta Klusuma festivāla mājas lapā. un sociālos medijos

4.1.2. Pasākumam atceļoties nauda tiks atgriezta  3 nedēļu laikā un pārskaitīta uz kontu, no kura tika veikts pirkums.

4.2. Mākslinieka neirašanās gadījumā nauda netiek atgriezta

4.3. Pasākuma laikā pārkāpjot festivāla iekšējos noteikumus, organizatoriem ir tiesības izraidīt pasākuma apmeklētāju un naudai netiekot atgrieztai

 

PERSONAS DATU APSTRĀDE
Saskaņā ar šiem Lietošanas noteikumiem, Personas dati ir tikai tie dati, kurus tiešsaistē iesniedz Fonds “Šeit un tagad” mājaslapas lietotājs. Lietotājs apstiprina, ka datus ievada labprātīgi.  

Dati, kas tiek ievākti:

- Klienta vārds, uzvārds, mobilais tālrunis, e-pasts
- Darījuma dati (maksājuma veids)

Dati tiek izmantoti, lai nodrošinātu Fonds "Šeit un tagad" mājaslapā (vietnē www.klusumafestivals.lv) veiksmīgu darbību un komunikāciju ar klientu:

- Pirkuma apstrādei
- Maksājuma pieņemšanai
- Klientu atbalsta nodrošināšanai

- pasūtījuma apstiprinājuma, piegādes un citu ar pirkumu saistītas informācijas nosūtīšanai
- Fonda “Šeit un tagad” informatīvā pasta izsūtīšanaiDati var tikt nodoti:

- Trešajām pusēm - Fonds "Šeit un tagad" servisa nodrošinātājiem - serveru un IT infrastruktūras uzturētājiem
- pasākumu partneriem – Organizatoriem - veiksmīgai servisa nodrošināšanai. Informācija par Organizatoru ir norādīta uz biļetes  

Dati netiek nodoti trešajām personām, izņemot gadījumus, lai nodrošinātu pakalpojuma izpildi
Lietotājam ir tiesības jebkurā brīdī atteikties no Fonda “Šeit un tagad” informatīvā pasta saņemšanas, kā arī dzēst savu lietotāja profilu.


SĪKDATŅU LIETOŠANA KLUSUMAFESTIVALS.LV

Fonda “Šeit un tagad” mājaslapā www.klusumafestivals.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies).

Sīkdatnes tiek izmantotas satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vadzībām. Lietojot vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu datoru vai mobilo iekārtu www.klusumafestivals.l apmeklēšanas laikā. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājaslapas atmiņa, ļaujot mājaslapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā, atcerēties Jūsu norādītos iestatījumus. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu.

Platformā www.klusumafestivals.l tiek izmantotas sīkdatnes, lai:

1. Nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;

2. Pielāgotu mājaslapas funkcionalitāti Jūsu lietošanas paradumiem - tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem, iepriekš apskatītam saturam;

3. iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu - apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.

4. Parādītu Jūsu vajadzībām pielāgotu reklāmas informāciju.

Ja vēlaties, varat sīkdatnes kontrolēt vai dzēst. Lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var ieatatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Ņemiet vērā, ka tad Jums atsevišķi iestatījumi būs jāpielāgo katru reizi, kad apmeklēsiet vietni, turklāt, iespējams, daži pakalpojumi un funkcijas vietnē nedarbosies. Plašāk lasiet šeit: https://www.aboutcookies.org

 

 1. SŪDZĪBAS

5.1 PIRCĒJS var sūtīt sudzības uz sudzibas@klusumafestivals.lv

TOP