Kaut kur lielajā, aukstajā kosmosā, kur ir tumšs un auksts. Šeit uz zemes Liepājā, 16.-17. augustā pie jūras un aizsargājamā piekrastes teritorijā rīko Klusuma festivālu mūzikas skaņās. Tā ir īpaši radīta vieta, lai paietu malā no ikdienas pienākumiem un darbiem un kaut mirkli izbaudītu laiku arī sev - savam prātam un ķermenim, kuriem nepieciešams laiku pa laikam apstāties un mierīgi atpūsties, lai atjaunotos. Aicinām braukt kopā ar draugiem vai individuāli, kas mīl atpūsties neizmantojot telefonus, būt ar pieklusinātu savstarpēju komunikāciju, nelietot alkoholu un baudot mierīgu laiku ar klusiem un akustiskiem notikumiem.. Mēs aicinām tieši Tevi, lai šajā straujajā ikdienā, pabūtu mierīgi kopā un klusumā ar sevi.

MŪZIĶI

Pasakainu noskaņu festivālā palīdzēs veidot mūziķi, kuri ir sava žanra izteiktas personības, izpildot mierīgus un akustiskus koncertus.

SHIPSEA

Inese Galante

Arstarulsmirus

Kaspars Zemītis

Kārlis Kazāks

Ainars Mielavs

Ralfs Eilands

Triana Park

Sergejs Jēgers

Jānis Stībelis

Ieva Akuratere

Gunārs Meijers

Grupa Baraka / Deniss Paškēvics

CITI FESTIVĀLA NOTIKUMI

Ejot caur festivāla teritoriju mēs sastapsim dzeju un instrumentālo mūziku, dažādas meditācijas nodarbības skolotāju pavadībā. Būs darbnīcas - šokolādes mandalu pagatavošana, māla veidošana, ēterisko eļļu un kristālu meditācijas, antigravity nodarbības, iegūt smadzeņu tīrību ar RigaBrain tehnoloģijām, dabīgās kosmētikas un jogas nodarbības, sausās pirts un hennas rituāli, dabas bibliotēka, zīmēšana brivā dabā uz molbertiem un daudzas citas nomierinošas aktivitātes Tavam prātam un ķermenim. Nakšņosim telšu ciematiņā, baudīsim virtuvju piedāvājumus un mierīgi atpūsties pie dabas, sauļosimies, dosimies pastaigās, gulšņāsim šūpuļkrēslos, lai iztukšotos un dotu telpu kam lielākam, paši sev!

PROGRAMMA

16.08.

14:00
ATVĒRŠANA
Aicinām ierasties laicīgi! Sākot no plkst. 15:00 baudīsim dzejas un instrumentālās mūzikas priekšnesumus, meditācijas nodarbības, darbnīcas, virtuves un vēl, vēl un vēl! (Bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja bezmaksas)
19:00
INESE GALANTE
Uz kalna skatuves uzstāsies un festivālu atklās pasaulē pazīstamā latviešu operdziedātaja, soprāns Inese Galante kopā ar talantīgu komponistu, ērģelnieku un pianistu Aivaru Kalēju. Programmā: romantiski dvēseles stāsti, mīlestības varenais un visaptverošais spēks.
20:00
KONCERTA PĀRTRAUKUMS
20:30
RALFS EILANDS
Pirms saulrieta, starp jūru un Liepājas ezeru klausīsimies Ralfa Eilanda koncertu akustiskā izpildījumā.
21:30
KONCERTA PĀRTRAUKUMS
22:00
GRUPA BARAKA un DENISS PAŠKĒVICS
Vakaram esot viesi tiek aicināti klausīties persiešu poēziju džezā, atvērt klausītājiem senāko persiešu kultūru.
23:00
KONCERTA PĀRTRAUKUMS
23:30
SHIPSEA
Pusnaktij tuvojoties, sveču gaismās uzstāsies Shipsea. Kā saka pats mākslinieks "šis akustiskais koncerta izpildījums ienesīs Tevī iekšpusvērstu mieru."

17.08.

07:00
Mošanās
Mēs agri mostamies. Viesi tiek aicināti pulcēties miera prakšu vietā, kurā skolotāju pavadījumā gatavosimies dienai, izpildot miera praksi.
10:00
AINARS MIELAVS
Izcilais latviešu dziedātājs un dziesmu autors, mūs priecēs rīta koncertā, ar savām dziesmām akustiskā izpildījumā.
15:00
IEVA AKURATERE
...agrā pēcpusdienā izskanēs sestdienas akustiskais koncerts. Kā saka pati maksliniece "jūtīgais un maigais izpildījums aicinās viesu uzmanību festivāla skatuvei."
15:45
KASPARS ZEMĪTIS
Kad ir ko teikt, bet balss klusē, tad sāk dziedāt ģitāra. Cik dažādi var pārtraukt klusumu!
16:30
SERGEJS JĒGERS
Latviešu dziedātāja/kontrtenora izpildījumā klausītāji baudīs klasiskās mūzikas pērles un latviešu mūziku.
17:30
KONCERTA PĀRTRAUKUMS
18:00
GUNĀRS MEIJERS
Viens no latviešu mūzikas nelabojamiem romantiķiem ar Ērika Kleptona ģitāru centīsies atkausēt viesu sirdis. Kādam tas būs pārsteigums!
19:00
KONCERTA PĀRTRAUKUMS
19:30
KĀRLIS KAZĀKS
Īstā laikā, pareizā gultnē uz Tavām plaukstām- Kārļa Kazāka izpildījumā
20:30
KONCERTA PĀRTRAUKUMS
21:00
JĀNIS STĪBELIS
Brīnišķīgu instrumentālistu - Jāņa Kalniņa kopējā, speciāli festivālam radītā noskaņā- īpašos aranžējumos, populārākās dziesmas un skaņdarbi no jaunā albuma “Optimists”.
22:00
KONCERTA PĀRTRAUKUMS
22:30
TRIANA PARK
Tiks atskaņotas pazīstamākās grupas dziesmas, īpašā, Klusuma festivāla aranžijā.
23:30
KONCERTA PĀRTRAUKUMS
00:00
ARSTARULSMIRUS
Pusnaktī tiekamies, lai draudzīgi un priekpilni paklusētu skaistā vietā un īstajā laikā. Tik vienārši kā kopā ar Arstarulsmirusa akustisko koncertu.
ATBALSTI UN IETAUPI FESTIVĀLA BIĻETEI

Kopā ar Pasaules Dabas Fondu veidojam sociālu kustību, kura sevī ietver vairāk laika pavadīšanu ar sevi, kas nepieciešama mūsu garīgai attīstībai - prātam un ķermenim. Tāpat vēršam uzmanību trokšņa ietekmei uz cilvēka un dzīvnieka veselību. Saskaņā ar World Health Organization (WHO) datiem, cilvēkam ilgstoša saskare ar paaugstinātu troksni var ietekmēt garīgo veselību un stresa līmeni. Mēs aicinām vairāk rūpēties un zināt par sevi, jo tas atspoguļojas dabā! Ievadot kodu: PDF pirms biļešu pirkšanas, Tu atbalstīsi kustību un ietaupīsi 25% biļetei un 1 eiro no biļetes summas ziedosi Papes dabas parkam.
izvēlies savu biļeti
GRUPU BIĻETES (sākot no 10)

16. augusts

17. augusts

NAKŠŅOŠANAS IESPĒJAS

TELŠU FESTIVĀLA CIEMATIŅĀ

VIESNĪCAS PILSĒTĀ

VIESU NAMI PILSĒTĀ

VIESU NAMI NOVADĀ

ATBALSTĪTĀJI

Organizē: Fonds "Šeit un tagad"  |  40008256502  |  Liepāja, Dārza iela 3 - 50, LV-3401, Latvija
+371 22 040 670 (Toms)  |  toms@klusumafestivals.lv

KLUSUMA FESTIVĀLS, LIEPĀJA, "DIENVIDU FORTI", ADRESES: KLAIPĒDAS IELA 138; 2019. GADA 16 - 17. AUGUSTS

TOP